BULGU ARAŞTIRMA VE HALKLA İLİŞKİLER LTD. ŞTİ.

Bulgu Araştırma 1993 yılında Pazarlama araştırmaları ve Sosyal / Siyasal Araştırmalar yapmak üzere kurulmuş profesyonel bir araştırma kuruluşudur.

Bugün 5 ülkede ve Türkiye'nin 81 ilinde kent-kır farkı gözetmeksizin çeyrek asırlık tecrübesi ve üretkenliği nitelikli bulgularla araştırma ve pazarlama sektöründe hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar çeşitli yöntemlerle gerçekleştirdiği 8 milyonu aşkın anketle, hem nicelik hem nitelik olarak saha araştırmalarında başarı çıtasını belirleyen kuruluşlardan biridir.

Bulgu, müşterisiyle birlikte düşünerek uygulanabilir çözüm önerileri üretir. Tüm Projelerde, uzman personeli ile ortak akıl ilkesiyle en doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar.

Pazarlama araştırmaları sektöründe güvenilir verilerin adresi olan Bulgu, aynı zamanda sosyal/siyasal araştırmalar da engin bir birikime de sahiptir.

Amacımız Bulgu ile bağlantısı olan herkesin kazanmasını sağlamaktır. Bu bağlamda kurumsal karlılığa yönelik alınacak kararlarda ihtiyaç duyulan bulguların oluşturulmasında pazar araştırmaları çözüm ortağıdır. Bulgu Araştırma ESOMAR ve TÜAD tarafından belirlenmiş mesleki etik kurallara koşul gözetmeksizin uymaktadır.

Pazar araştırmaları sektöründe müşteri ilişkileri yönetimi konusunda en çok memnuniyet duyulan ve tercih edilen kurumların başında yer almaktadır.

Bulgu'nun tüm birimlerinde geçerli ortak ilkemiz; müşterilerimize en uygun fiyat, en yüksek kalitede hizmet ve çalışma bilgilerinin kayıtsız şartsız güvenliğinin sağlanmasıdır. Bu bağlamda sektörün kalite belgesi olan "Veri Toplama Alanında Güvenilir Araştırma Belgesi - ISO 20252"yi alan ilk kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.